medyumluk

Medyumluk Hakkında Süryani Hoca

Süryani Hoca gerçek ve güvenilir medyum arayanların tercihi.

Medyumluk Hakkında Süryani Hoca

medyum suarez hocaMedyumluk, büyücülük, hocalık gibi meslekler, ülkemiz dahil olmak üzere birçok ülkede oldukça rağbet gören ve yerine göre saygı duyulan mesleklerdir. Saygı duyulmasının nedeni, insanların bilmediklerini bilip, görmediklerini göre, duymadıklarını duyan kişiler olarak görülmelerinden kaynaklanmaktadır. Bu yetenekleri sayesinde yardıma muhtaç olan kişilere birçok alanda yardım edebilmeleri de insanların gözündeki önemini belirleyen unsurlardandır.

Tabi ki bu durum günümüzde oldukça rahatsız edici durumlara da yol açabilmektedir. Birçok kişi, bu işi kolay para kazanma yöntemi olarak görmekte, çeşitli kandırma, göz boyama ve sahtekarlıklarla bu işi icra ediyor gibi görünmektedirler. Maalesef ki birçok kişi bu sahtekarlığın farkına varmayarak hem umut bağlamakta hem de oldukça yüksek meblağlarda para ödemektedirler. Üstüne üstlük psikolojik yıpranmalar ve duygusal çöküntüler yanlarına kalmaktadır.

Gerçeği ve sahtesini ayırt etmek için hani ipuçları gözlenmelidir?

Güvenilir medyumlar, birçok açıdan menfaatlerini öne çıkarmayan medyumlardır. Genellikle fark edilen bir şey vardır ki sahte medyum ve büyücüler daima parayı ön planda tutarlar ve size oldukça fazla soru sorup, kendileri bir tahminde bulunmak istemezler. Tahminde bulunsalar da bu sizin doğru olup olmadığını anlayamayacağınız konularla ilgili, yani gelecekle ilgili olur. Bu kişiler sizin şuanki durumunuzla ilgili konuşmaz, sadece soru sorar ve aldıkları cevaba göre sanki önceden tahmin etmiş gibi davranırlar. Ama gelecekle ilgili tahminlerinde istedikleri kadar açık olurlar çünkü doğru olup olmadıklarının ortaya çıkması için aylar belki de yıllar vardır.

Büyü yapmak ve büyü bozmak için de sıkça başvurulan kişilerdir medyumlar ve hocalar. Gerçek hayatta üstesinden gelemedikleri durumlar için kendilerinden yardım isteyen ve umut bağlayan insanlar oldukça çoktur. Tabi ki piyasada bu işleri de hakkıyla yapan kişiler yok değildir. Fakat emin olmadan bu işlere girişmek birçok maddi ve manevi problemi de beraberinde getirecektir.
Bir diğer gözlenmesi gereken farklılık ise, aynı medyuma birden fazla kere gidildiğinde sizinle ilgili detayları hatırlamak bir yana, gelecekle ilgili söylediklerinde de farklılıklar olabilmesidir. Bu kişilerin dediklerinin tamamen uydurma olmasından dolayı bir dedikleri bir değini tutmamaktadır. Bunu gözlemlemek ve her seansta söylenenleri not almak, bu medyumun gerçek olup olmadığının ortaya çıkması için iyi bir yöntemdir.

Gerçek medyumların ritüellerinde ne tarz farklılıklar olur

Medyumlar kişiler ile ilgili durum ve gelecek tahminleri yaparken cin çağırma ve ruh çağırma ritüeli gibi seanslar düzenlerler. Bu tarz uygulamalarda güvenilir ve gerçek medyumların bir takım doğa üstü olaylar sergilediğine şahit olunabilir. Eşyaların kımıldaması, ruh çağırma tahtasında yazı yazılması gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Sahte medyumlarda bu olaylar gözlenmez fakat medyum sanki sadece kendisi görüyor ve duyuyormuş gibi davranabilir. Dikkat edilirse hareketlerinde mutlaka bir tutarsızlık olduğu fark edilebilmektedir.

Süryani Hoca İletişim

Tıkla Ara 0533 052 2901

Whatsapp 0533 052 2901

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu