Süryani hoca

Resim İle Yapılan Ayırma Büyüsü

Resim ile Yapılan Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Medyum Suarez resimle yapılan ayırma büyüsüResimle ile yapılan ayırma büyüsü belirtileri nelerdir. Ayırma büyüleri birçok farklı nedenlerle ve şekillerde uygulanabilen büyü çeşitleridir. Bazı durumlarda kişiler ilişkilerinde dışarıdan bir üçüncü kişi dahil olmasından sonra, evliliklerini ve ilişkilerini kurtarmak için uygulasa da, maalesef ki çoğunlukla bu büyülerin amacı kötü niyetli girişimler olmaktadır. Bu büyü kişiye özel olarak hazırlanan bir büyü türüdür. Büyü yapımında ayrılması istenen kişi ya da kişilerin resmi kullanılmakta ve tercih edilen yönteme göre bu resim üzerine işlenen vefkler ve ayetlerle tılsım oluşturulmaktadır.

İyi niyetle yapılan ayrılık büyülerinin özellikleri

İyi niyet besleyerek yapılan ayrılık büyüleri, genellikle mutluluk getirmeden, yuva yıkan ve aldatma olaylarının yaşandığı ilişkiler için uygulananlardır. Bu durumda genellikle erkekler olmak üzere, evli olmalarına ya da ciddi bir ilişki yaşamalarına karşın, başka bir kadınla daha görüşüp birlikte olmaktadır.

Böyle bir olay yaşandığında ayrılmak yerine evliliğini kurtarmak isteyen kadınlar, eşlerinin bu diğer kadından ayrılması ve evine, ailesine yeniden bağlı olması için büyü yoluna başvurular. Bu büyü bu şekilde uygulandığı sürece, kara büyü olarak anılmamaktadır.

Bir diğer iyi niyet olarak gösterilebilecek örnek ise kötü giden evliliklerin sonlandırılmak istendiği durumlardır. Bazı evlilikler, çiftler arasında sevgi ve saygının bitmiş olmasına ve hatta şiddet başlamış olmasına rağmen ya hırs ya korku ya da çocuk sahibi olunması gibi sebeplerle bir türlü bitirilememekte, bu da çiftlere büyük ölçüde psikoloji ve fiziksel olarak zarar vermektedir. Böyle bir durum yaşandığında, ayrılmak isteyen eş, bir türlü ayrılığa yanaşmayıp üstüne üstlük kendisine zarar veren eşine büyü yaptırabilmektedir. Ya da eşlerin haberi olmadan, olayı bilen aileler tarafından da ayrılık büyüsü yaptırılabilmektedir.

Kötü niyetler yapılan ayrılık büyülerinin belirtileri

Ayrılık büyüsü eğer kötü bir niyetle yapılmışsa, bu birkaç durumun iyi gözlenmesi sonucu ortaya çıkabilmektedir. Bunlardan en önemlisi, birbirlerini seven ve gerçekte mutlu olan bir çiftin, birdenbire birbirlerinden soğuması, yoktan ve önemsiz sebepleri bahane ederek kavga etmeleri olmaktadır. Bu büyü belirtilerinin çıkmasıyla eşlerden biri ya da ikisinde birden büyük ölçüde karakter değişimleri yaşanmaktadır. Zamanla sevginin yerini nefret, saygının yerini de kavga ve hakaretler alacaktır. Erkenden fark edilip büyü bozdurmak için harekete geçilmezse, bu kara büyünün sonu, mutlaka ayrılık olacaktır.

Süryani Hoca İletişim

Tıkla Ara 0531 088 41 19

Whatsapp 0531 088 41 19

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu