medyumlar

Medyum Salman Kara

Ülkemiz de her ne kadar birçok kişi kendilerini gerçek ve güvenilir medyumlar olarak tanıtsalar da aslında birçoğunun amacı insanları kandırmaktır. Sahte medyumların ne kadar ciddi sorunlara neden olduğunu birçok kişi bilir. Özellikle farklı haber kaynakların da sürekli karşımıza çıkan sahte medyum olayları insanların bu alana karşı olan güvenlerinin de azalmasına neden olmaktadır. Ancak araştırmalarını doğru bir şekilde yapan kişiler kendilerini bu medyumların oyunlarından koruyabilirler.

Medyum Salman Kara ismi ile bilinen ve hakkında birçok kişinin farklı bilgiler verdikleri medyum ile çalışmak isteyen kişiler de çok dikkatli olmalı ve kesinlikle onun hakkında araştırma yapmadan kendisi ile iletişime geçmemelidirler. Sitemiz de yer alan medyum Salman Kara yorumları veya önerileri onu yakından tanımanız için yeterli olacaktır. Daha önce kendisi ile çalışan veya onu yakından tanıyan kişilerin yaptıkları yorumların yer aldığı sitemiz sayesinde siz de medyum Salman Kara ile hangi işlemler de çalışabilirim veya ona güvenebilir miyim gibi soruların yanıtlarını kısa zaman içinde alabilirsiniz.

Medyum Salman Kara Kimdir?

Eğer medyum Salman Kara kimdir, güvenilir bir medyum mu veya medyum Salman Kara  bir sahtekar mı gibi sorular ile yola çıkarsanız işler sizin için her zamankinden çok daha kolay olacaktır. Bu alanda yaptığı işlemler var mı, insanlar onun hakkında ne düşünüyor veya hakkında yapılan yorumlar olumlu mu değil mi gibi konulara çok dikkat etmelisiniz.

Çünkü her ne kadar insanlar medyum Salman Kara hakkında olumlu bilgiler veriyor olsa da bu bilgileri veren kişilerin niyetleri de kötü olabilir. Bu sebeple en doğru bilgilere siz ulaşmalısınız. Bu sayede hem içiniz rahat olacak hem de alacağınız tüm riskleri en aza indireceksiniz. Sitemiz de yer alan medyum Salman Kara yorumları bu sebeple sizin için çok önemlidir.

Süryani Hoca İletişim

Tıkla Ara 0533 052 2901

Whatsapp 0533 052 2901

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Medyum salman kara sahtekardir dedi ki:

  Medyum salman kara dolandiricidir bu sahtekar şerefsiz benim paramı aldi üstüne tehdit etti medyum salman kara adina karakolda bir suru dosya var bu sahtekwrdan uzak durun.

  1. Fatma dedi ki:

   BENİ DE DOLANDIRDI ALLAH YEDİRMESİN ŞEREFSİZ KÖPEK

 2. Medyum selman kara dolandırıcıdır dedi ki:

  Medyum selman kara hakkında şikayetler var arkadaşlar ben sahtekar medyum salman kara hocaya bağlama büyüsü yapması için 3.000 tl para ödedim sahtekar medyum salman kara hoca parayı aldı 2 gün sonra telefonumu engelledi. Dolandırıcı medyum salman kara hocaya dikkat edin

 3. Asli dedi ki:

  Arkadaşlar bende sizler gibi daha önce medyum salman kara hocaya ulaştım eşimle sorunlarim vardı bağlama islemi için görüştüm ilk önce bnden işlem için 1500 TL para aldı 7 günde eşin sana baglanck dedi 7 gün geçmeden tekrar para istedi kurban kesilecek dedi 4500 TL para yolladım parayı aldığı gibi bu şerefsiz şarlatan beni engelledi sakın bu serfsize inanmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu