medyumlar

İranlı Medyum Miran Rakel Kimdir

İranlı Medyum Miran Rakel Kimdir?

İranlı medyum Miran Rakel kimdir? İsmi sıklıkla duyulan ve farklı olduğundan dolayı da akıldan kolayca silinmeyen bir medyumdur. Bu yönü ile oldukça dikkat çekmektedir. İranlı medyum Miran Rakel  Adana da bulunmaktadır ve hizmetlerine de buradan devam etmektedir. Daha önceleri 15 yıla kadar Mardin Midyat da yaşıyordu. Oradaki Süryani ve Ermenilerden çok daha iyi olduğu için bir çok insan işlemi kendisinin yapmasını istemiştir. Orada yaşayan Süryani ve Ermeniler bu durum dan rahatsızlanmış ve sürekli tartışmaya yol açmıştır. Adana’ya yerleşen İranlı medyum Miran Rakel bir çok insanın sorunlarını kendisi çözmektedir.

İranlı Medyum Miran Rakel Nereli? Yaptığı Büyüler

İranlı medyum Miran Rakel İran asıllıdır ve ismi de buradan gelmektedir. Büyük dedeleri ve akrabaları güçlü ilimler ile uğraşmıştır ve medyumluk dedesinden kendisine geçmiştir. Küçük yaştan itibaren dedesinin eğitiminden ve yönlendirmelerinden geçerek gizli ilimler, güçlü tesirler, Havas ilmi, Hüddam ilmi gibi konularda eğitilmiş ve bilgi sahibi olmuştur. 27 Yıldır Türkiye’de bulunmaktadır. İranlı medyum Miran Rakel Papaz büyüsü, Süryani büyüsü, büyü bozma gibi güçlü konularda hizmet vermektedir. Aynı zamanda Almanya, Fransa, Hollanda  gibi Avrupa’nın her yerlerden de birçok kişi kendisi ile iletişim halinde olup işlem yaptırmıştır.

İranlı Medyum Miran Rakel Hakkında  Yorumları

İranlı medyum Miran Rakel ile ilgili yorumları incelediğimizde ilk olarak uluslararası çalıştığının belirtileri ile karşılaştık. Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya gibi çok çeşitli ülkelerden kişilerin yorumlarına sık sık rastladık. Türkiye de bir çok kişi yanına giderek yakından işlemler yaptırmaktadır. İranlı  medyum Miran Rakel ile kişiler genellikle Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, giden geri getirme büyüsü, Süryani büyüsü, Papaz büyüsü, Ermeni büyüsü, Şahmeran büyüsü, Ak büyü,  kara büyü gibi bir çok çalışmalar için iletişime geçmişleridir. Süryani ve Papaz büyüleri çok güçlü işlemlerdir ve bu işlemi gerçekleştirecek medyuma, medyumun gücüne, medyumun ilmine işlemine ve sonucunun tesirine kişi güven duymayı önemsemektedir ve saygı duymaktadır. İranlı  medyum Miran Rakel  ile kişiler bu güveni sağladığından dolayı iletişimde kalmaktadırlar.

Süryani Hoca İletişim

Tıkla Ara 0531 088 41 19

Whatsapp 0531 088 41 19

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu